שותפים עסקיים

משה להב – ייעוץ וייזום למערכות בשרות עצמי

חברה הפעילה בתחום האוטומציה ומערכות בשירות עצמי. שיתוף הפעולה עם אידאה מתמקד בעמדות השאלה והחזרה עצמאיות עבור ספריות אקדמאיות וציבוריות, כדי לסייע להן להרחיב את הקשר עם הלקוחות גם בתחומים נוספים מעבר להשאלות והחזרות, ולאפשר יעילות ומהירות בתפעול הספרייה.

<<<

CDtech

מספקת פתרונות אינטרנט טכנולוגיים ויצירתיים בתחום בניית האתרים וה שיתוף הפעולה עם אידאה מתקיים בפרויקטים של ו  בהם אחראית על פיתוח ועיצוב אתר האינטרנט הייעודי ללקוח, המתממשק ל של אידאה, ואידאה מספקת את התשתית לקטלוג ואחזור המידע.

<<<

ITTI

הינה בין החברות המובילות בישראל בתחום המיקרוגרפיה והדיגיטציה. שיתוף הפעולה עם אידאה מתבטא בפרויקטי דיגיטציה, קיטלוג ותיעוד. בסיום שלב הדיגיטציה נקלטים הנתונים (הקבצים הדיגיטאליים והמטה דטה) במערכת אידאה בצורה אוטומטית, באמצעות ממשק יבוא ויצוא הנתונים, וכך מקבל הלקוח מענה שלם לצרכיו. פתרונות מתקדמים לאיחסון מידע | פתרונות סריקת מסמכים וזיהוי טקסט  

<<<

טלדור

חברת טלדור הינה אחת מחברות ה -המובילות בישראל המספקות פתרונות שלמים הכוללים תפעול פרויקטים, הקמת תשתית ושירותי תמיכה. שיתוף הפעולה עם אידאה מתקיים בפרויקטים המשלבים אינטגרציה בהם חברת טלדור לוקחת חלק בניהול הפתרון המלא וחברת אידאה מספקת את מערכת ניהול התוכן לספריות וארכיונים.

<<<

iDnext

מתמחה במתן פתרונות בתחום סורקי ברקוד, מחולל הפקת מדבקות ועוד. שיתוף הפעולה עם אידאה מתמקד בסורקי הברקודים עבור ספריות ציבוריות ואקדמאיות. מערכת מתממשקת באופן מלא למחולל הפקת המדבקות של המאפשר הפקת מדבקות ועיצובן ישירות מתוך מערכת .

<<<

שותפים טכנולוגיים

אימג'סטור: שרותי סריקת מסמכים

אימג'סטור מערכות היא החברה הגדולה ביותר בארץ ומהגדולות בעולם למתן שירותי סריקת מסמכים. אימג'סטור מציעה גם שירותי OCR, סריקת כרטיסי צוהר, טיוב נתונים ועוד. http://imagestore.co.il/  

<<<

DtSearch

בהתבסס על הטכנולוגיה של חברת יצרה אידאה מנגנון חיפוש עצמאי וייחודי המשלב את מנוע החיפוש הטקסטואלי בתוך המערכת ומספק ללקוחות החברה מנוע חיפוש מהיר, חזק ואפקטיבי ביותר, אשר מספק גישה מתקדמת לחיפוש בכלל המידע של הלקוח, תוך שימוש במגוון רחב של אפשרויות מורפולוגיות.

<<<

Business Objects

אידאה מספקת ללקוחותיה אפשרות ליצירת מגוון דוחות מתקדמים, תוך שימוש בתוכנת מחולל הדוחות של . מחולל הדוחות מאפשר להפיק דוחות על כל המידע המוזן במערכת , כולל תבניות ועיצובים שונים, עריכה והפקה של דוחות חדשים בהתאם לצרכי הלקוח, כולל יצוא לאקסל.

<<<

Sybase

הטכנולוגיות של חברת משולבות ומוטמעות בתוך מוצרי אידאה. טכנולוגיות אלו מאפשרות לחברת אידאה להציע ללקוחותיה מוצר משוכלל ומתקדם.

<<<

IBM

אידאה מערכות מידע עושה שימוש בטכנולוגיה של  מבחינת תוכנה וחומרה בפרויקטי הדגל של אידאה – "יד ושם" ו"מוזיאון ישראל" כמו גם בפרויקטים רבים נוספים. כמו כן, חוות השרתים של חברת אידאה, המספקת שירותי ענן ללמעלה ממאה לקוחות החברה, מבוססת על חומרה של  כולל האינטרנט.

<<<

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment