אידאה מערכות מידע בכנס “Multi ידע 2017″

דוכן אידאה הגיעו מאות ממשתתפי התערוכה וצפו בחידושי גרסה 8.2, התרשמו מהגרסה החדשה של "IsmartLib – אפליקציית אידאה לסמארטפון" וצפו בסרט על פעילות אידאה בשנה האחרונה.

1-2.3.2016 כנס מולטידע של מרכז הספר והספריות בישראל

בואו לפגוש אותנו בדוכן אידאה בתערוכה. ימים שלישי רביעי 1-2.3.2016. בדוכן אידאה מחכה לכם עמדת הדגמה של הגרסה החדשה 8.2, התנסות בגרסה החדשה של האפליקציה IsmartLib לספריות ומתנות לכל לקוחותינו

הדגמת גרסה 8.2 במכללה האקדמית בית ברל

אידאה מערכות מידע הוזמנו להציג את הגרסה החדשה של מוצר IDEA Lib לספריות בקורס "ללימודי ניהול מערכות ספריה" במכללה האקדמית בית ברל בניהולה של ד"ר אורה נבנצאל.

13.1.2016 פורום משתמשי אידאה לספריות ציבוריות

תודה לכל לקוחותינו שבאו למפגש השנתי של פורום משתמשי אידאה בספריות.

29.12.2015 פורום משתמשי אידאה לארכיונים

בתאריך ה 29.12.2015 התקיים מפגש של אידאה מערכות מידע עם פורום הארכיונים של החברה ב"ארכיון יד טבנקין". המשתתפים צפו בהדגמה של גרסה 8.2 עם דגש על הפיתוחים לתחום הארכיונאות. גולת הכותרת של ההדגמה הייתה הצגת הפיתוחים הייעודיים של פורום הלקוחות אשר משפרים את עבודת הקטלוג של מנהלי המערכת וכן הצגת ממשק האינטרנט החדש של אידאה שעוצב מחדש וכולל היבטים ויזואליים רבים ותמיכה בתקני נגישות.

פיילוט של גרסה 8.2 יצא לדרך

בסוף נובמבר הוזמנו לקוחות הפיילוט לשני ימי הדרכה על חידושי הגרסה. לאחר ימי העיון שודרגה הגרסה אצל לקוחות הפיילוט וכעת הם עובדים עם גרסה 8.2 החדשה.

אידאה הציגה את הגרסה החדשה של IDEA Lib בפורום מופ”ת – למנהלי ספריות אקדמאיות

במסגרת יום העיון, הוצגה גרסת IDEA Lib החדשה והודגמו הפיתוחים והיכולות המובילות במוצר לתחום האקדמי.

אידאה קיימה מפגש עם פורום המכללות של החברה

תאריך ה 2.6.2015 התקיים מפגש נוסף של אידאה מערכות מידע עם פורום הספריות האקדמאיות של החברה ב"קריה האקדמית קריית אונו"