הנהלת אידאה מערכות מידע

דבי לין – מנהלת המוצר

דבי לין עובדת באידאה מערכות מידע מיום הקמתה כשמאחוריה קריירה של כ 30 שנות פיתוח. בשנת 2004 הקימה את תפקיד מנהלת המוצר והחל משנת 2011 מכהנת כמנהלת מחלקת הפיתוח ומנהלת המוצר. לין התמחתה במחשוב מערכות מידע בסביבות מרובות נתונים והיא בעלת ידע נרחב בתחום מערכות החיפוש הטקסטואלי. בנוסף, ניהלה פרויקטי פיתוח גדולים בין היתר פרויקטים הקשורים בסביבות אינטרנט ושדרוג טכנולוגיות לסביבות Dot.Net .
דבי לין מחזיקה בתואר B.Sc בהנדסת תוכנה מהטכניון.

ליאור גוברין – מנכ"ל אידאה מערכות מידע

ליאור גוברין הינו מנכ"ל אידאה מערכות מידע משנת 2011.
ליאור גוברין הצטרף לאידאה בשנת 2001 וניהל את מחלקת הפיתוח של החברה משנת 2004 ועד 2011. גוברין ניהל פרויקטי פיתוח גדולים, התמחה במחשוב מערכות מידע בסביבות מרובות נתונים וניהל את פיתוח הפתרונות המתקדמים והחדשניים לספריות, מוזיאונים, ארכיונים ומרכזי מידע בהתאם לתפיסת ה ALMשל החברה.
ליאור גוברין מחזיק בתואר B.Sc בהנדסת תוכנה מהטכניון.

אורן סרולביץ – מנהל המחקר והפיתוח

מר אורן סרולביץ הוא מנהל המחקר והפיתוח באידאה ומוביל את פיתוח החברה באתגרים השוטפים בבניית המוצרים החדשים של אידאה וכן בתמיכה במוצרים הקיימים. לאורן הבנה עמוקה בתהליכי פיתוח התוכנה עם התמחות בפיתוח אינטרנטי, כמו כן ניסין רב כמפתח תוכנה, מוביל פרוייקטים ומנהל צוות. מחזיק ב B.Sc במדעי המחשב מאוניברסיטת חיפה.

יעקב שקד – סמנכ"ל שיווק ומכירות, ישראל ואירופה

יעקב שקד הצטרף לחברת אידאה בשנת 2004 כמנהל מכירות, והחל משנת 2011 מכהן כסמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה. במהלך עבודתו בחברה פיתח שקד את שוק הארכיונים של אידאה בישראל והיה שותף פעיל להקמה של רשת מפיצים וניהולם במדינות צפון אירופה. לפני כן עבד כעשור בחברת "תמה תעשיית פלסטיק" – חברה בינלאומית המתמחה במוצרי אריזה והגנה לחקלאות. תחילה עסק בהקמה וניהול של מערך השיווק של תמ"ה בתחום רשתות השיווק בישראל ובהמשך שימש כמנהל השיווק של תחום כלי הבית. במסגרת תפקידו האחרון הקים והוביל את מערך השיווק והמכירות של החברה בארצות הברית ואירופה.

אורן להב – מנהל IT

אורן הצטרף לחברה בשנת 2008.
לפני כן, עבד בחטיבת מערכות המידע של רשת אורט ישראל. במסגרת תפקידו באידאה, אחראי אורן על מחלקת ה-IT של אידאה, על חוות השרתים של לקוחות אידאה, על נהלי אבטחת המידע באידאה ועמידה בתקנים הנדרשים.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment