הספרייה העירונית הוד השרון עברה שיפוץ נרחב

ספריות

הספרייה העירונית של הוד השרון היא מהמתקדמות בישראל, המבנה הנעים והמרווח שעבר לאחרונה שיפוץ מעמיק מציע למבקרים מגוון רחב של שירותים ותכנים שנבנו והותאמו לספרייה.

ספריית הוד השרון המשרתת אוכלוסייה של 60,000 תושבים שמה כמטרה להיות גורם המוביל עם הספריות המתקדמות בארץ בדגש על תמיכה ועידוד הקריאה הרגילה והדיגיטלית, שיפור האוריינות, וקידום התרבות על כל גווניה.

הספרייה מציעה לקהל הרחב מקום נעים, נוח ונגיש, קטלוג הספרייה אינטרנטי, פתוח לחיפוש ואיתור ספרים, קיים מבחר עשיר ומגוון של ספרים בשפות שונות, כתבי עת לכל הגילאים ובתחומי עניין מגוונים.

בספרייה מקומות ישיבה מרווחים לעיון בכתבי העט ועיתונות יומית, מכונה אוטומטית להחזרת ספרים הפועלת 7\ 24 , עמדה לחיפוש בקטלוג הספרייה וצוות ספרניות מנוסה שעומד לרשות המבקרים.

לאחרונה עברה הספרייה תהליך שיפוץ נרחב, אורנה גוטמן מנהלת הספרייה מסרה: "נפלה בחלקי זכות גדולה ומיוחדת להוביל ולנהל את פרויקט ההתחדשות של ספריית הוד השרון אשר מתחדשת כעט באמצעות תהליך שיפוץ נרחב שכלל שדרוג תשתיות האינטרנט לסיבים אופטיים, שדרוג תוכנת אידאה לגרסה 8.3 המתקדמת הכוללת את מנוע החיפוש אשר מבוסס ©Elastic Search המאפשר מגוון יכולות חיפוש ואחזור מהמתקדמות בעולם, החלפת תאורת הספרייה לתאורת לדים, החלפת השטיחים, והקמת ספריית פעוטות".