עמדת השאלה / החזרה עצמית

אידאה מספקת עמדת השאלה והחזרת ספרים אוטומטית, המסייעת לספריות בייעול תהליכי ההחזרה וההשאלה, תוך מתן שירות מהיר ונוח לציבור לקוחותיהן הרחב

המעבר של תהליכי ההחזרה וההשאלה לתהליכים ממחושבים,lahav2 הנעשים באופן עצמאי על ידי הקוראים, מאפשר לספריות לייעל ולשפר את תהליכי העבודה ולנצל את החיסכון בזמן לניהול משאבים נוספים בספרייה.
בנוסף, באמצעות מוצר זה מספקות הספריות למשתמשי הקצה שלהם עצמאות וגמישות מרבית בהשאלת והחזרת הספרים וע"י כך משפרות את השירות שהן מציעות ללקוחותיהן.
במקביל נהנים הקוראים מממשק פשוט וידידותי, עצמאות מלאה, חיסכון בזמן המתנה וזמינות מרבית, שכן ניתן להחזיר ספרים גם מחוץ לאתר הספרייה ולאורך כל שעות היממה (24/7).
החזרת הספרים מתבצעת באמצעות סריקת הספר על ידי קורא הברקוד בעמדת ההחזרה / השאלה, כאשר העברת הנתונים מתבצעת online למערכת IDEA Lib  בספריה.
לצורך השאלת הספרים מזדהה המשתמש באמצעות כרטיס הקורא האישי ומבצע סריקה של הפריט ע"י קורא הברקוד שבעמדת ההשאלה. לאחר קבלת האישור מהמערכת (שהפריט זמין להשאלה), מתבצע תהליך ההשאלה בצורה נוחה, ידידותית ועצמאית.
הספריות המובילות בישראל כבר עושות שימוש במוצר זה ולקוחותיהן נהנים משרות יעיל, מהיר ועצמאי.
לקבלת מידע נוסף ו/או לרכישת המוצר עבור הספרייה שלך, אנא צור קשר עם מחלקת המכירות של אידאה

סיפור לקוח

עיריית רעננה משפרת את השרות למנויי הספריות ומקצרת את זמני ההמתנה

עיריית רעננה הציבה עמדות אוטומטיות להשאלת והחזרת ספרים הפועלות 24 שעות ביממה לשיפור השירות למנויי הספרייה העירונית.
עמדת ההשאלה העצמית הוצבה בתוך הספרייה העירונית ומאפשרת למנויים השאלה אוטומטית תוך קיצור זמני ההמתנה בתור. לצד זה, יתרון נוסף, הוא בכך שעמדת ההשאלה מאפשרת לצוות הספרייה זמן נוסף לשיח תוכן עמוק ואישי ומתן מידע מקיף ומקצועי לפונים השונים.
עמדת החזרה העצמית נצבת מחוץ לכותלי הספרייה ומציעה שירות אוטומטי של החזרת ספרים, תוך עדכון שם המנוי וסריקת הספר. השירות החדש פועל 24 שעות ביממה ובכך מאפשר למנויים להשיב ספרים בכל זמן נתון ולפי נוחיותם.

סגנית ראש העירייה, רונית וינטראוב: "לספר ולקריאה חשיבות עצומה בעידן הנוכחי ואנחנו כל הזמן חושבים כיצד להתאים את עולם הקריאה לעידן הדיגיטלי, להנגיש את השירות ולאפשר למנויים שלנו ליהנות מחוויית הקריאה על פי הדפוסים המתאימים לקצב החיים שלנו".

מוצרים קשורים